понеділок, 28 вересня 2015 р.

Діти і бізнес

Чернігівська обласна бібліотека для дітей ім. М.Островського спільно з кредитною спілкою «Чернігівська» в новому навчальному році запросили учнів шкіл міста до участі в новому, майже фантастичному проекті! Це міжрегіональна бізнес-школа «Мільйон – це просто!», яку одночасно відкривають обласні дитячі бібліотеки Чернігова, Херсона, Харкова, Стрийська міська ЦБС (Львівська область) спільно з кредитними спілками своїх регіонів. 
Хто з підлітків не мріє якомога раніше стати самостійним і незалежним від батьків, стати успішною дорослою людиною? Але як цього досягти, що для цього потрібно? 
А потрібно було 23 вересня 2015 року прийти на презентацію-запрошення проекту до Чернігівської обласної бібліотеки для дітей ім. М. Островського, на якій були присутні учні 10-х класів всіх шкіл м. Чернігова, що виявили бажання навчатись основ бізнесу. Десятикласники познайомились з проектом, пройшли відбіркове тестування та взяли участь в інтелектуальних вікторинах, де мали можливість отримати додаткові бали. 
За підсумками всіх випробувань було визначено 15 найактивніших учнів, які навчатимуться в бізнес-школі. 
Відкриття бізнес-школи відбудеться 30 вересня 2015 року о 15 годині в Чернігівській обласній бібліотеці для дітей ім. М.Островського спільно з кредитною спілкою «Чернігівська» та за підтримки управління освіти Чернігівської міської ради. 
Заняття розраховані на один навчальний рік, а наприкінці року кожен учень бізнес-школи самостійно складатиме свій бізнес-план і захищатиме його, а переможці поїдуть на міжрегіональний бізнес-кемп для участі в конкурсі на кращий бізнес-проект серед фіналістів чотирьох міст. 
Організатори бізнес-школи пропонують сучасний погляд на проблему "Діти і гроші", "Діти і бізнес", заняття дадуть зовсім нові знання, які будуть надзвичайно корисними для всіх учнів бізнес-школи, а підлітки, озброєні такими знаннями, працюватимуть на благо нашої держави! 


Немає коментарів:

Опублікувати коментар