понеділок, 23 листопада 2015 р.

Навчання у Стрию триває

Будь-яке навчання має сенс, якщо потім його використовувати на практиці. Мета другого тренінгу:  зрозуміло і дохідливо донести до бізнес - юніорів поняття про основні інструменти фінансового ринку. Цей тренінг розпочався з інтерактивної гри "Мільйонер", яка була побудована наступним чином: в процесі гри діти відповідали на питання "ТАК" чи "НІ". Цікавими з них були: "чи всі мільйонери закінчили університет?", "якого класу авто користуються?, "скільки годин на тиждень вони працюють?" тощо.
Першу частину тренінгу "Основні інструменти фінансового ринку" проводив тренер Юрій Мокрицький (КС "Вигода")
Виховувати фінансово - грамотну людину, виробляти правильне ставлення до фінансів потрібно з дитинства,  - наголосив Юрій Мокрицький.
Презентація була цікавою, з наведенням прикладів з власного досвіду використання кредитів, депозитів та їх доцільності на початку сімейного життя. Тренер фактично ділився своєю історією успіху.
19 бізнес - юніорів активно взяли участь у 2-х годинному тренінгу.
Особливо цікавою була друга частина тренінгу "Технології Web 2.0 для сучасного бізнесу», яку провів Коган Олександр, бібліотекар відділу БІТ, член Молодіжної секції УБА. Тренер О.Коган розповів як використання сервісів дає змогу розвивати бізнес, що можна зробити за допомогою технологій Web 2.0. Навів конкретні приклади використання новітніх технологій у просуванні власного бізнесу. Учнів БШ "Мільйон - це просто" дуже зацікавила ця тема. В процесі тренінгу звучало багато запитань.


 

Немає коментарів:

Опублікувати коментар