неділя, 13 грудня 2015 р.

Святковий тренінг у Бізнес-школі

13 грудня 2015 р. на базі читальної зали Херсонської обласної бібліотеки для дітей імені Дніпрової Чайки відбувся третій тренінг для старшокласників міста, які є активними відвідувачами Міжрегіональної бізнес-школи «Мільйон – це просто!»
Варто нагадати, що в цьому році до херсонської команди бізнес-юніорів приєдналися й десятикласники із Харкова, Чернігова та міста Стрий, які навчаються фінансовій грамотності паралельно із херсонцями.
Тренер-бібліотекар Юлія розповіла підліткам про важливі технології WEB 2.0 для сучасного бізнесу (такі, як соціальні мережі, контекстна реклама, бізнес-сайти, Інтернет-магазини, відеохостинги, вебінарні платформи тощо), а тренер-фахівець із кредитної спілки «Народна довіра» Олена розкрила тему страхування з різних аспектів.
Оскільки заняття відбулося напередодні зимових свят, тренери навчили учнів правильній постановці цілей на наступний рік (за системою SMART), а також у подарунок кожен отримав по два мотивуючих висловлювання від успішних людей.
Не обійшлося без подарунків і для колег із різних міст – спільними зусиллями ми записали відеопривітання, яке полягало у виконанні під гітару гарної новорічної пісні «Сніжинка» («Когда в дом входит год молодой, а старый уходит вдаль…»)
Завершилося святкове засідання групи бізнес-юніорів чаюванням у дружньому колі.
Чернієнко Юлія Миколаївна,
головний бібліотекар 
відділу обслуговування 5-9 класів
ХОБД імені Дніпрової Чайки

Немає коментарів:

Опублікувати коментар