четвер, 17 грудня 2015 р.

Страхування і не тільки...

Напередодні новорічних свят, а саме 16 грудня 2015 року, в Чернігівській бізнес-школі «Мільйон – це просто!» відбулось третє заняття з теми «Планета страхування».
Перед початком тренінгу учні нашої школи долучились до благодійної бібліотечної акції «Словом і ділом допомагаємо захисникам України»: допомогли в плетінні маскувальної сітки. 
Хвилини творчості допомогли розпочати заняття з постановки цілей на 2016 рік, оскільки зараз найкращий час для того, щоб змінити життя на краще. За допомогою ігор учні змогли оцінити свій потенціал для досягнення поставлених завдань на наступний рік, а на допомогу цьому отримали спеціальні навчальні аркуші.
На другу частину тренінгу до бізнес-юніорів завітала гостя – спеціаліст відділу страхування Чернігівської страхової компанії «Грандвіс» Ананська Марина Юріївна. Вона розповіла учням про систему страхування в Україні, основні його види та правові аспекти. Тема добровільного страхування викликала у підлітків багато запитань, оскільки має важливе життєве значення. Не оминули і роль страхування для бізнесу. Окрім знань гостя залишила учням памятні подарунки.
Ну а які ж свята без солодощів? Завершився прохолодний зимовий вечір теплим чаєм зі смаколиками.

Немає коментарів:

Опублікувати коментар