четвер, 18 лютого 2016 р.

Складання інвестиційних пазлів і не тільки17 лютого 2016 року відбувся довгоочікуваний четвертий тренінг чернігівської бізнес-школи з тем «Інвестиційні пазли» і «Тайм-менеджмент для майбутніх лідерів». Учні з новими силами та завзятістю взялися до навчання після двотижневого карантину.
Поряд з викладом теоретичного матеріалу (а саме засвоєння таких понять як фінансовий ринок, ринок капіталів, цінні папери та ін.) бізнес-юніори грали в ігри («Фінансова ріпка» та «Інвестування»), в яких отримали основи не лише фінансової грамотності, а й інформаційної.
Після короткої перерви на чаювання учнів чекала наступна частина заняття, яка була присвячена одній з небагатьох речей, яку неможливо повернути, - часу. Наші учні вже визначились з власними цілями по системі SMART, отже можна розпочати засвоєння основ тайм-менеджменту. Підлітки проаналізували структуру власного дня, за допомогою вправи «Відчуття часу» протестували себе наскільки чітко вони відчувають його плинність. А відома притча про те, як мудрець вклав у банку спочатку великі камені (головні справи), потім горох (важливі, але не головні справи), а зверху все засипав піском (життєві дрібниці) допомогла всім впевнитися, що піску дуже багато, неважливі дрібниці заповнюють життя в той час, коли головні справи залишені незавершеними.
Для впорядкування власного дня тренери запропонували чимало методів: це і «Квадранти часу» Шона Кові, техніка організації часу «Помідор», метод президента Ейзенхауера та ін. Та у кожної успішної людини власна система управління часом.

 Тренінг залишив кожному учневі риторичне запитання куди вигідніше інвестувати власні кошти, яка система тайм-менеджменту є кращою саме для мене… і…нетерпеливе очікування наступної зустрічі, щоб поділитись своїми думками!

Немає коментарів:

Опублікувати коментар