понеділок, 14 березня 2016 р.

Витрачайте менше, ніж заробляєте.

Під таким гаслом пройшов черговий тренінг в БШ "Мільйон - це просто" м.Стрия. Головний принцип досягнення добробуту: "Якщо ви бажаєте позбутися  боргів і забезпечити свій добробут - витрачайте менше, ніж заробляєте". 

Як раціонально використовувати сімейний бюджет? Чи завжди "сімейний гаманець" наповнений? Як, на Вашу думку, слід витрачати гроші? - основні питання тренінгу.

 Як впоратися із звичкою "тринькати" гроші? Юніори отримали пораду від тренера дохід розподілити в окремі конверти з написами: "обов'язкові платежі", "продукти", "відпочинок", "заощадження".Зацікавлення викликала друга частина тренінгу про гранти, конкурси, спеціалізовані фонди та спонсорів для ведення свого бізнесу. На бізнес-старті ключовим питанням є пошук грошей для відкриття своєї справи. На думку тренера, реалізовувати свою ідею можна не тільки за рахунок власних заощаджень, кредитних коштів банків або позик у друзів/родичів. Є гранти, спеціалізовані фонди і біржі пошуку фінансування для стартапів: там інвестори розуміють всі ризики і потенційні прибутки, і можуть надати  гроші на початок бізнесу. Цими інструментами можна і потрібно користуватися.


Немає коментарів:

Опублікувати коментар