четвер, 17 березня 2016 р.

Тонкощі грамотної побудови сімейного бюджету

Кожен з нас помічає, що дві сімї, чиї доходи приблизно однакові, живуть абсолютно по-різному. В чому ж полягає секрет і куди зникають гроші учні чернігівської бізнес-школи «Мільйон – це просто!» дізналися 16 березня 2016 року на п’ятому тренінгу з фінансової грамотності з теми «Секрети сімейного гаманця».
На занятті бізнес-юніори навчились тонкощам сімейного бюджету та грамотній його побудові, дотримуючись правил, про які говорять досвідчені економісти, щоб в майбутньому грамотно розпоряджатись фінансами власної справи.
Розраховуючи доходи і витрати сім’ї, учні знайшли відповіді на найбільш актуальні питання: «Що таке сімейний бюджет та з чого він складається?», «Для чого потрібно вчитися планувати сімейний бюджет?», «Куди зникають гроші?» та «Як досягти фінансової свободи?».
Під час заключної частини заняття майбутні бізнесмени дізналися про гранти, конкурси та краудфандинг для старту власної справи на таких інтернет-ресурсах як «Ресурсний центр ГУРТ», «Спільнокошт», «Kickstarter» та спробували самостійно знайти подібні платформи.

Всіма набутими знаннями підлітки обовязково поділяться зі своїми батьками та ровесниками і з нетерпінням чекатимуть наступної зустрічі.  

Немає коментарів:

Опублікувати коментар