пʼятниця, 1 квітня 2016 р.

Практичне знайомство з побудовою бізнесу у Чернігові

30 березня 2016 року Чернігівські бізнес-юніори пізнавали «Організаційно-правові форми підприємств» на вже шостому тренінгу, який був проведений у формі екскурсії.
Учні нашої бізнес-школи завітали в гості до Товариства з обмеженою відповідальністю "Багатопрофільне підприємство “АТІЛОС”"  (http://atilos.com.ua/uk/), яке займається розробкою і виробництвом високотехнологічної продукції виробничо-технічного призначення.  ТОВ «АТІЛОС» є одним з лідерів по виробництву світлотехнічної  продукції, розробленої на основі світловипромінюючих діодів: світлодіодні світлофори і освітлювальні прилади.
Працівники підприємства радо зустріли підлітків та охоче поділилися з ними власною ідеєю бізнесу, докладно познайомили з організаційно-правовими основами його діяльності, основною продукцією та її модернізацією відповідно потребам сьогодення.
Після знайомства та ділової бесіди учням школи показали як відбувається процес роботи в конструкторському і технологічному відділах, службі маркетингу і якості, виробничих ділянках комплектування, складання, електромонтажу і регулювання, випробувальній лабораторії.

Дана зустріч надихнула майбутніх бізнесменів на нові ідеї, доповнила знаннями та допомогла краще зрозуміти реалізацію стартапів на практиці, що неодмінно стане в нагоді при написанні бізнес-планів. 

Немає коментарів:

Опублікувати коментар