вівторок, 19 квітня 2016 р.

Великі ідеї для малого бізнесу


        7 квітня 2016 року в Стрийській бізнес - школі "Мільйон - це просто" відбувся черговий тренінг за темою "Як знайти бізнес ідею".

Пошук привабливої ідеї бізнесу – це досить важке і відповідальне завдання початківця-підприємця, котрий має віднайти в ідеї можливість реалізувати свої знання і здібності. На цьому важливому етапі започаткування власного діла виникає проблема: де і як шукати нову підприємницьку ідею. 

Про це йшла мова на заняттях бізнес-юніорів. Розглядались приклади унікальних бізнес-ідей в нашому місті.
Це відкриття магазину по продажу бездріжджового хліба або свіжа випічка булочок біля школи, манікюрний салон з майстер-класами та ін.Будь-який підприємець, який вирішив відкрити власний бізнес, повинен зрозуміти всього 10 нескладних правил:
Правило 1.
Бізнес ділитися на дві категорії – бізнес продажів і бізнес послуг. До першого відноситься діяльність, пов'язана з купівлею та продажем будь-якого виду товару, до другої – надання платних послуг. Зайнятися можна всім чим завгодно, головне – щоб був попит на вашу пропозицію.
Правило 2.
Будь-який бізнес починається з ідеї. Саме тому спочатку потрібно придумати те, чим ви будете займатися, і відразу ж після цього постаратися втілити свою ідею в життя.
Правило 3.
Ніякий бізнес не можливий без ринку. 
Правило 4.
Будь-який бізнес немислимий без прибутку. А він складається з різниці між ціною на проданий вами товар і накладних витрат – грошей, які ви витратили на його купівлю, транспортування і навіть рекламу.
Правило 5.
Товар неможливо продати без реклами, а тому завжди слід пам'ятати, що чим краще ви розрекламуєте свій товар, тим швидше продасте його.
Правило 6.
90% людей купує саме той товар, який дійсно хочуть купити, бо дуже важко, а часом і взагалі неможливо заробити на тому, що нікому не потрібно.
Правило 7.
Як тільки хтось купує хороший товар, він стає трохи краще за інших або, принаймні, не таким як інші. І відчуваючи це, люди намагаються так само купити ту чи іншу річ, щоб не відстати від нього. 
Правило 8.
Ніякої бізнес не можливий без розвитку. 
Правило 9.
Поважайте своїх покупців – завжди пропонуйте знижки тим, хто купує у вас більше за інших, завжди продавайте тільки якісний товар, не відмовляйтеся виконувати особисті замовлення, не скупіться, і час від часу влаштовуйте безкоштовні рекламні акції.
Правило 10.
Вчіться вкладати гроші, тому що саме це вміння є найголовнішою умовою успіху в будь-якому бізнесі.
  

Немає коментарів:

Дописати коментар