четвер, 1 жовтня 2015 р.

Херсонську Бізнес-школу «Мільйон – це просто» урочисто відкрито!

У Всеукраїнський день бібліотек у стінах Херсонської обласної бібліотеки для дітей імені Дніпрової Чайки відбулося урочисте відкриття Бізнес-школи «Мільйон – це просто!»
Присутні потрапили на святкову лотерею, в якій розігрувалися ексклюзивні мільйонні банкноти. Саме так, адже у тих, хто навчається у Бізнес-школі, є шанс отримати знання на цілий мільйон!
Варто відзначити, що святковому відкриттю ІІІ Міжрегіональному етапу школи передувала масштабна піар-акція, яка пройшла у десяти херсонських навчальних закладах: про унікальний шанс стати фінансово грамотним дізналося 510 школярів, з них записалося на навчання 43 сміливця!
У лотерею успіху грали почесні гості, які були настільки щедрими, що подарували виграні банкноти присутнім на святі старшокласникам. А відкрив незвичайну для бібліотеки лотерею голова правління кредитної спілки «Народна довіра» Олександр Синюк, адже ця фінансова установа є багаторічним партнером Херсонської обласної бібліотеки для дітей імені Дніпрової Чайки та співорганізатором проекту.
Привітала бізнес-юніорів з початком навчального року у Бізнес-школі і директор Херсонської обласної бібліотеки для дітей імені Дніпрової Чайки, заслужений діяч культури Бардашевська Анна Іванівна.
Приїхав на свято і багаторічний друг Бізнес-школи Яценко Андрій Анатолійович – заступник голови міста Гола Пристань. 
Оскільки захід відбувся саме у Всеукраїнський день бібліотек, гість розповів про те, яке значення в його житті посідає книга, а також поділився із підлітками власними читацькими вподобаннями та рекордами. І, за традицією нашої книгозбірні, подарував топ-5 кращих для прочитання в підлітковому віці книг: «12 стільців» І. Ільфа та В. Петрова, «Республіку ШКІД» Л. Пантелєєва, «Злочин і кару» Достоєвського, гумористичні твори П. Глазового та Остапа Вишні.
Ще одна гостя, координатор Бізнес-школи І етапу проекту від Херсонської обласної бібліотеки для дітей імені Дніпрової Чайки Оксана Стремоусова, дала старшокласникам кілька порад, які допоможуть їм неодмінно досягти успіху.
З мотивуючими промовами виступили також координатори нинішнього етапу проекту Олена Синюк та Юлія Чернієнко.
За допомогою лотереї було обрано чотирьох щасливчиків для участі у бізнес-вікторині. Старшокласники відгадали міста, в яких паралельно із херсонською групою теж відбуватиметься навчання фінансовій грамотності (Харків, Чернігів, Стрий), пригадали успішних людей та прибуткові бізнеси різного напрямку на Херсонщині. 
Переможець гри отримав подарунок – навчальний посібник з фінансової грамотності. 
А десятикласниці зі школи № 52 був вручений спецприз (набір юного фінансиста) за кращу назву онлайн магазину патріотичного одягу – «Вишивка на серці».
Присутніх приємно вразив відеовідгук випускниці ІІ етапу Бізнес-школи Оксани Тульчин (м. Гола Пристань, Херсонська область), яка посіла ІІ місце у минулорічному конкурсі бізнес-проектів, а наразі вивчає журналістику в Національному університеті «Острозька академія». Оксана розповіла, як Бізнес-школа допомогло їй розвинути в собі лідерські якості та цілеспрямовано йти до мети, а також закликала старшокласників скористатися шансом і пройти курс навчання до кінця.
А відеопривітання від команд бізнес-юніорів із міста Стрий, Чернігів та Харків допомогли херсонським юнакам та дівчатам відчути єдність зі своїми ровесниками з різних куточків України. 
«До зустрічі у Бізнес-школі!» - так закінчувалося кожне відеопослання, і це символічно, адже всі ті, хто записався у школу фінансової грамотності, мріють потрапити до літнього бізнес-кемпу, в який буде відібрано тільки кращих з кращих випускників.
Свято завершилося урочистим розрізанням зеленої стрічки – сигнал, що ІІІ етап Бізнес-школи відкрито, а також запусканням у небо біло-зеленої в’язки кульок і загадуванням найпотаємніших бажань.
Звичайно, жодне свято не можна уявити без солодкого, тож учні та координатори Бізнес-школи залюбки поласували святковим тортом із логотипом проекту.

Юлія Чернієнко, 
координатор проекту,
головний бібліотекар читальної зали Херсонської ОБД ім. Дніпрової Чайки

1 коментар:

  1. Здравствуйте!

    Я знаю что Вы брали участие в разнообразных розыграшах и лотереях! Это очень похвально! Предлагаю Вам ознакомится с powerball результаты http://localotto.com/ru/powerballusa Это поможет Вам более детально понять суть лотерей во всем мире! Желаю Вам удачи и успеха!

    ВідповістиВидалити