неділя, 18 жовтня 2015 р.

Перший тренінг у Херсоні: вітаємо бізнес-команду із вдалим початком!

18 жовтня у херсонській Бізнес-школі нарешті відбувся перший тренінг. Він був приурочений до Міжнародного дня кредитних спілок. 
Тренінг розпочався зі знайомства координаторів та учасників між собою. Невимушена атмосфера спонукала старшокласників щиро розповісти про свої нахили та інтереси під час гри «Інтерв’ю». 
Підлітки, що об’єдналися у пари, протягом кількох хвилин залюбки спілкувалися між собою і відкрили для себе один одного. Із завданням презентувати свого партнера перед усіма присутніми вони впоралися блискуче.

Актуальна для першого заняття тема «Фінансова система: історія, розвиток, сьогодення» зацікавила старшокласників можливістю дізнатися про фінансову систему України та світу. А особливий інтерес справила на бізнес-юніорів рубрика «Способи захисту грошей» із демонстрацією на практиці.

Більше уваги було приділено саме електронним грошам та сфері їх використання, адже в сучасних умовах життя багато покупок та платежів здійснюється саме віртуальним способом.
Після суто фінансової частини було розглянуто тему успіху. Старшокласники дізналися про історії успіхів молодих українців, обличчя яких прикрашають сторінки журналу «Forbes. Україна».
Зокрема, теренер із кредитної спілки «Народна довіра» Олена Синюк розповіла про свою знайому Анну Петрову, якій тільки 28 років, а вона вже є засновницею та генеральною директоркою компанії Startup Ukraine, засновницею Selfmade Woman Community та бізнес-табору Made in Ukraine. Розкриваючи тему, Олена також наголосила на важливих особистих якостях кожної успішної людини: це активна життєва позиція й особисті фінанси, комунікабельність і самодисципліна, моральні цінності та інтелект.
Вислухавши тренерку, підлітки висловили власні припущення щодо того, що таке успіх і які якості потрібно в собі виробити, щоб його досягти. 
Дітям було також презентовано серію книг про успіх та фінанси, наявну у Херсонській обласній бібліотеці для дітей імені Дніпрової Чайки.
Організатори провели кілька інтерактивних вправ, які допомогли учасникам тренінгу відкрити у собі лідерські якості та ще більше розвинути власні комунікативні навички.

Наприкінці заходу кожний із присутніх бізнес-юніорів написав свою фінансову мету, бізнес-ідею чи просто мрію і поклав її на зберігання до банку ідей бізнес-школи «Мільйон-це просто». 
Ця коробка буде залишатися закритою до кінця навчального року. І тільки по завершенню всіх тренінгів та захисту учнівських бізнес-планів її буде урочисто відкрито. Саме тоді учасники і тренери з’ясують, наскільки навчання у бізнес школі наблизило їх до реалізації цих мрій, цілей або, може, навіть кардинально змінило їх погляди на власне майбутнє. 
Щоб кожен учень Бізнес-школи міг бути в курсі останніх новин проекту, їм було запропоновано приєднатись до нашої групи «Мільйон-це просто» у мережі Facebook.
Прощаючись, тренери запросили підлітків на наступний тренінг, який у Херсоні буде розпочато 15 листопада об 11.00.

Немає коментарів:

Дописати коментар