понеділок, 5 жовтня 2015 р.

Віват, бізнесова родино!

Ми раді вітати Вас у нашій великій бізнесовій родині під назвою «Бізнес-школа «Мільйон –це просто». Сьогодні, у цій нелегкій, але дуже важливій справі - фінансовій просвіті молоді - з нами вже 4 міста України: Чернігів, Харків, Стрий та Херсон. Саме вони підтримали  важливу ініціативу та стали провідниками фінансових знань серед підлітків на теренах України.
Ми віримо, що наша спільна справа допоможе старшокласникам стати більш фінансово освіченими, соціально активними, впевненими в своїх силах, ідеях та можливостях, і саме таке молоде покоління в майбутньому зможе забезпечити добробут не тільки своїх родин, а й України в цілому.
Ми щиро дякуємо Вам за креативні піар - кампанії та відкриття бізнес – школи «Мільйон – це просто!» у ваших містах. Це був перший крок, а попереду - довга та цікава співпраця.
 
Ми вже зібрали велику аудиторію зацікавленої молоді, яка прагне нових знань та змін на краще, саме тому кожний наш тренінг буде яскравим, корисним та мотивуючим.
 А в кінці навчального року ми всі (і координатори, і бізнес-юніори) зустрінемося у бізнес-кемпі, щоб обмінятися досвідом та відпочити у веселій компанії однодумців!

Немає коментарів:

Дописати коментар