четвер, 1 жовтня 2015 р.

День народження бізнес-школи «Мільйон – це просто!» в Чернігові

30 вересня 2015 року, у всеукраїнський день бібліотек, в Чернігівській обласній бібліотеці для дітей ім. М. Островського спільно з кредитною спілкою «Чернігівська», за підтримки управління освіти Чернігівської міської ради та Департаменту культури і туризму, національностей та релігій Чернігівської обласної державної адміністрації урочисто відкрито міжрегіональну бізнес-школу «Мільйон – це просто!». Цього ж дня подібні бізнес-школи запрацювали в Харкові, Стриї Львівської області, Херсоні.


П’ятнадцятьох бізнес-юніорів завітали привітати голова кредитної спілки «Чернігівська» Грінченко Валентина Митрофанівна, представник управління освіти Чернігівської міської ради Морозова Ірина Григорівна, голова обкому профспілки працівників культури Буренко Іван Степанович, директор Чернігівської обласної бібліотеки для дітей ім. М. Островського Клюй Тамара Миколаївна та керівник магазину-студії «Макошь» Юлія Заіка.


На учнів чекали вікторина та конкурс на кращий девіз бізнес-школи. Переможці отримали чудові подарунки.
Ну а який же День народження без святкового торту?
Всі присутні гості та учні відсвяткували відкриття бізнес-школи великим тортом.

А на учнів відтепер чекає рік навчання в новоствореній школі, спеціальні бізнес-тренінги, екскурсії, зустрічі з відомими бізнесменами та багато багато цікавого.
Успіхів у навчанні нашим бізнес-юніорам!

Немає коментарів:

Дописати коментар