вівторок, 19 квітня 2016 р.

Великі ідеї для малого бізнесу


        7 квітня 2016 року в Стрийській бізнес - школі "Мільйон - це просто" відбувся черговий тренінг за темою "Як знайти бізнес ідею".

Пошук привабливої ідеї бізнесу – це досить важке і відповідальне завдання початківця-підприємця, котрий має віднайти в ідеї можливість реалізувати свої знання і здібності. На цьому важливому етапі започаткування власного діла виникає проблема: де і як шукати нову підприємницьку ідею. 

Про це йшла мова на заняттях бізнес-юніорів. Розглядались приклади унікальних бізнес-ідей в нашому місті.
Це відкриття магазину по продажу бездріжджового хліба або свіжа випічка булочок біля школи, манікюрний салон з майстер-класами та ін.Будь-який підприємець, який вирішив відкрити власний бізнес, повинен зрозуміти всього 10 нескладних правил:
Правило 1.
Бізнес ділитися на дві категорії – бізнес продажів і бізнес послуг. До першого відноситься діяльність, пов'язана з купівлею та продажем будь-якого виду товару, до другої – надання платних послуг. Зайнятися можна всім чим завгодно, головне – щоб був попит на вашу пропозицію.
Правило 2.
Будь-який бізнес починається з ідеї. Саме тому спочатку потрібно придумати те, чим ви будете займатися, і відразу ж після цього постаратися втілити свою ідею в життя.
Правило 3.
Ніякий бізнес не можливий без ринку. 
Правило 4.
Будь-який бізнес немислимий без прибутку. А він складається з різниці між ціною на проданий вами товар і накладних витрат – грошей, які ви витратили на його купівлю, транспортування і навіть рекламу.
Правило 5.
Товар неможливо продати без реклами, а тому завжди слід пам'ятати, що чим краще ви розрекламуєте свій товар, тим швидше продасте його.
Правило 6.
90% людей купує саме той товар, який дійсно хочуть купити, бо дуже важко, а часом і взагалі неможливо заробити на тому, що нікому не потрібно.
Правило 7.
Як тільки хтось купує хороший товар, він стає трохи краще за інших або, принаймні, не таким як інші. І відчуваючи це, люди намагаються так само купити ту чи іншу річ, щоб не відстати від нього. 
Правило 8.
Ніякої бізнес не можливий без розвитку. 
Правило 9.
Поважайте своїх покупців – завжди пропонуйте знижки тим, хто купує у вас більше за інших, завжди продавайте тільки якісний товар, не відмовляйтеся виконувати особисті замовлення, не скупіться, і час від часу влаштовуйте безкоштовні рекламні акції.
Правило 10.
Вчіться вкладати гроші, тому що саме це вміння є найголовнішою умовою успіху в будь-якому бізнесі.
  

1 коментар:

  1. Я так счастлив сегодня, потому что Бог сделал это для меня после того, как я пережил трудные времена с другими кредиторами, и ничего не получалось, я хотел потерять веру и надежду, но мне все еще нужно оставаться сильным и преследовать то, что я ищу. Я счастлив сегодня, потому что Бог направил меня в лучшую Кредитную компанию, и я ни о чем не пожалел, связавшись с ними, и мое сердечное желание было удовлетворено, и мне дали указанную сумму, которую я просил (300 000,00 долларов США), деньги были заплачены в мой аккаунт после двухнедельного разговора с компанией, и они не напрягли меня и не почувствовали головную боль при получении этого кредита от них, других членов моей семьи и друзей, которых я направлял, чтобы все они тоже получили свой кредит, я буду любить вас связаться с lfdsloans@outlook.com / whatsapp + 1-989-394-3740. , и получить свой кредит быстро, и это безопасно и быстро, у вас, у которых нет надежды, веры и всего, что у вас есть, только во имя получения кредита и ничего не получается, держите пари, если вы попробуете этого человека по имени Бенджамин, вы никогда не будете пожалеете о чем-нибудь, и ваш запрос на кредит будет одобрен, и он будет выплачен непосредственно на ваш банковский счет, поэтому поторопитесь сейчас и свяжитесь с быстрым ответом по WhatsApp + 1-989-394-3740. попросите любой тип займа, и он будет вам предоставлен. Желаю тебе всего наилучшего

    ВідповістиВидалити