середа, 25 травня 2016 р.

«Аукціон бізнес-ідей, або «Cash-flow по-херсонськи»

25 травня  в рожевій залі Херсонської обласної бібліотеки для дітей імені Дніпрової Чайки відбулося яскраве театралізоване свято - «випускний» у бізнес-школі у формі аукціону бізнес-ідей, або «Cash-flow по-херсонськи».

Фіналісти проекту захистили власні бізнес-проекти перед авторитетним журі, змагаючись за цінні подарунки. Ідея кожного учасника оригінальна та незвичайна і має всі перспективи для успішної реалізації.

Програма економічної просвіти школярів-старшокласників отримала інтригуючу та привабливу для підлітків назву «Бізнес школа «Мільйон – це просто!». Бізнес-школа успішно стартувала ще у 2010 році та випустила вже три покоління бізнес-юніорів із Херсону та області.

Організатори проекту – Херсонська обласна бібліотека для дітей імені Дніпрової Чайки та кредитна спілка «Народна довіра». Проект 2015-2016 рр. було реалізовано за підтримки управління освіти міської ради та обласної державної адміністрації.

Бізнес-школа - це унікальна можливість для херсонських старшокласників не просто здобути додаткові до шкільної освіти знання, а й стати успішними, фінансово грамотними та безкоштовно отримати життєво важливі знання та при цьому ще й заробити власною інтелектуальною працею гроші!
ІІІ етап проекту став міжрегіональним, адже паралельно з херсонською бізнес-командою фінансовій та економічній грамотності навчались діти ще з таких міст України, як Харків, Чернігів та Стрий (Львівська область).

Спілкувалися бізнес-школярі різних міст через мережу Інтернет, адже бізнес-школа має власний сайт та групу в соціальній мережі.

Херсонська бізнес-команда протягом навчального року відвідала близько десятка інтерактивних тренінгів різної тематики. Поетапно виконуючи завдання тренінгів, спілкуючись з успішними людьми фінансової сфери, читаючи найновішу спеціальну літературу, учасники бізнес-школи отримували бали, кількість яких на кінець проекту якраз мала скласти мільйон.

Цей символічний мільйон назавжди залишиться за плечима дітей у дорослому житті.

На фінальному шоу випускників чекали три випробування:

1) інтелектуальне – «Фінансовий консультант»;

2) аукціон, де діти демонстрували свої маркетингові здібності;

3) презентація власних бізнес-проектів кожним з учасників.

Із цими завданнями юні бізнесмени справилися блискуче! Переможці отримали в подарунок електронні читанки-рідери, які допоможуть їм стати успішними людьми завдяки постійному саморозвитку та читанню.

Членами журі, яке визначило переможців, стали:

Віталій Бєлобров – бізнес-тренер, фінансовий консультант;
Бондаренко Світлана – головний спеціаліст управління культури Херсонської облдержадміністрації;
Попова Наталя Федорівна – заступник директора Херсонської обласної бібліотеки для дітей ім. Дніпрової Чайки;
Цимбалюк Катерина – засновник і тренер школи «Речь и коммуникации», консультант телевізійних проектів;
Микола Кузьменко – генеральний директор мережі меблевих салонів «Nicolas».

Тож, маємо наступних переможців:

І місце - Львова Анастасія, учениця 101 гр. НВК №51
ІІ місце - Будер Світлана, учениця 10-А кл. ЗОШ №36


ІІІ місце - Хомуліна Ілона, учениця 9 класу Херсонського Академічного ліцею ім. О.В.Мішукова при ХДУ

Диплом фіналіста також отримав Нікітін Іван, учень 10-А класу ЗОШ №36 та отримав у нагороду книги до своєї бібліотечки фінансиста.
Музичним та вокальним супроводом заходу стали лауреат міжнародних та всеукраїнських конкурсів Ілля Зазуляк та лауреатки міжнародних та всеукраїнських конкурсів вокалістів Катерина Кузнєцова і Антоніна Маркова.
А ось такий гостинець чекав на усіх учасників проекту по завершенню свята.


Про "випускний" - на сайті Міністерства культури України: http://195.78.68.75/mcu/control/uk/publish/article?art_id=245099632&cat_id=244994184

Немає коментарів:

Дописати коментар